loading

Show info
WMA Design Warszawa | Projektowanie wnętrz, architekci i projektanci wnętrz Warszawa

konsultacje

Konsultacja architekta / projektanta wnętrz

Jeśli właśnie zamierzacie Państwo kupić mieszkanie lub dokonaliście już zakupu mieszkania, to warto skorzystać z usługi jaką jest konsultacja architekta / projektanta wnętrz.

Razem z Państwem obejrzymy rzuty od dewelopera lub inwestycję na żywo jeśli została już kupiona.

Podpowiemy, czy mieszkanie spełni Państwa oczekiwania, czy da się je przebudować i w jaki sposób. Poszukamy miejsc na szafy, o których czasami deweloperzy zapominają, a które są bardzo potrzebne. Spróbujemy znaleźć miejsce na siedzisko w korytarzu.

Porozmawiamy i ewentualnie zaproponujemy co można zmienić na lepsze w instalacji elektrycznej. Spróbujemy podpowiedzieć, ile może kosztować praca wykonawcy czy remont.

W trakcie spotkania i mając jednocześnie rzuty mieszkania, które planujecie państwo kupić, będziemy w stanie zaproponować konkretne rozwiązania i naszkicować je Państwu.

W okresie letnim podkradamy kredy naszym dzieciom i pewne rozwiązania rysujemy na wylewkach nowych mieszkań. W mieszkaniach kupionych z rynku wtórnego szkicujemy nieraz po ścianach jeśli wyrazicie państwo na to zgodę :-) Rozrysowujemy tym sposobem nieraz elektrykę czy nowy układ kuchni.

Konsultacja projektanta wnętrz trwa do dwóch godzin, kosztuje 200zł – koszt ten odejmujemy od kosztu projektu wnętrz, jeśli zdecydujecie się Państwo nam go zlecić.