loading

Show info
WMA Design | Projektowanie wnętrz i konsultacje architekta

O Nas

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o nas, to dobrze trafiliście.

WMA Design powstało z połączenia pasji do projektowania wnętrz oraz bogatego doświadczenia. Projektujemy wnętrza z myślą o Kliencie, jego trybie życia, przyzwyczajeniach i upodobaniach, wychodząc naprzeciw jego indywidualnym oczekiwaniom.

Szyjemy niczym krawiec wnętrza na miarę – nazywamy to psychologią architektury. Bardzo ważną dla nas rolą wnętrz jest ich funkcjonalność. Analizujemy Państwa drogi komunikacyjne, szukamy miejsca na wszystkie elementy wyposażenia, od pianina po elektryczną szczoteczkę do zębów 🙂

Wierzymy, że wnętrze powinno być tak zaprojektowane, byście nie czuli się państwo przytłoczenia ilością mebli i dodatków. Projektując staramy się kłaść duży nacisk na ilość miejsca do przechowywania – wiemy z doświadczenia ile miejsca zajmują suszarki do ubrań, odkurzacz, deska do prasowania, narzędzia itp.

Ideą przyświecającą naszej pracy jest połączenie piękna, harmonii i proporcji kształtów zamkniętych w niepowtarzalnym projekcie, który jest przyjazny i funkcjonalny dla jego użytkownika. Wierzymy, że nie ma wnętrz, których nie da się odmienić. Są tylko takie, nad którymi jeszcze nie pracowaliśmy.

W naszej pracy wykorzystujemy nowe trendy z dziedziny aranżacji wnętrz, jak i sprawdzone i ponadczasowe rozwiązania. Dużą wagę przywiązujemy do roli koloru we wnętrzach, jak i ich oświetlenia. Kolor i światło tworzą nastrój, podkreślają walory użytych materiałów, akcentują zastosowane detale.

Projektujemy wnętrza o różnych funkcjach, powierzchniach i budżetach. Zarówno mieszkania jak i domy.

Zajmujemy się :

  • projektami wnętrz mieszkań
  • projektami wnętrz domów
  • projektami wnętrz biurowych
  • projektami wnętrz użyteczności publicznej
  • nadzorami autorskimi nad realizacją naszych projektów

Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami remontowymi i stolarniami, by zapewnić Państwu usługę na jak najwyższym poziomie.

Projektujemy wnętrza na terenie całego kraju, skupiając się głównie na terenie Warszawy i jej okolic.

Zapraszamy Państwa do przysłania materiałów do wyceny projektu wnętrz. Więcej informacji znajdziecie Państwo w dziale Wycena.

Zapraszamy do współpracy.

architekt | architekt wnętrz

Marcin Wójcik

psycholog | home stager

Katarzyna Wójcik