loading

Show info
WMA Design | Projektowanie wnętrz

O Nas

Jesteśmy architektami działającymi pod własną marką WMA Design od początku 2017 roku. W tym czasie zaprojektowaliśmy wnętrza ponad 150 mieszkań i domów dla klientów o różnych budżetach.

Przed założeniem naszej firmy, każde z nas zdobywało wiedzę branżową w znanych biurach architektonicznych i pracowniach projektowania wnętrz. Pozwoliło nam to na zdobycie doświadczenia zawodowego umożliwiającego rozpoczęcie własnej działalności pod naszą banderą.

WMA Design powstało z połączenia pasji do projektowania wnętrz oraz bogatego doświadczenia architektonicznego. Projektujemy dzięki temu wnętrza z myślą o Kliencie, jego trybie życia, przyzwyczajeniach i upodobaniach, wychodząc naprzeciw jego indywidualnym oczekiwaniom.

Szyjemy niczym krawiec wnętrza na miarę – nazywamy to psychologią architektury. Bardzo ważną dla nas rolą wnętrz jest ich funkcjonalność. Analizujemy Państwa drogi komunikacyjne, szukamy miejsca na wszystkie elementy wyposażenia, od pianina po elektryczną szczoteczkę do zębów 🙂

Wierzymy, że wnętrze powinno być tak zaprojektowane, byście nie czuli się Państwo przytłoczenia ilością mebli i dodatków. Projektując staramy się kłaść duży nacisk na ilość miejsca do przechowywania – wiemy z doświadczenia ile miejsca zajmują suszarki do ubrań, odkurzacz, deska do prasowania, narzędzia itp. Sprzątamy nasze mieszkania, więc wiemy jakich błędów uniknąć, by pewne rozwiązania nie zbierały kurzu.

Ideą przyświecającą naszej pracy jest połączenie piękna, harmonii i proporcji kształtów zamkniętych w niepowtarzalnym projekcie, który jest przyjazny i funkcjonalny dla jego użytkownika. Wierzymy, że nie ma wnętrz, których nie da się odmienić – są tylko takie, nad którymi jeszcze nie pracowaliśmy.

W naszej pracy wykorzystujemy nowe trendy z dziedziny aranżacji wnętrz, jak i sprawdzone, ponadczasowe rozwiązania. Dużą wagę przywiązujemy do roli koloru we wnętrzach, jak i ich oświetlenia. Kolor i światło tworzą nastrój, podkreślają walory użytych materiałów, akcentują zastosowane detale.

Projektujemy wnętrza o różnych funkcjach, powierzchniach i budżetach.

Zajmujemy się :

  • projektami wnętrz mieszkań
  • projektami wnętrz domów
  • konsultacjami
  • nadzorami autorskimi nad realizacją naszych projektów

Mamy swoje ulubione, przetestowane firmy realizujące nasze projekty wnętrz oraz ulubione stolarnie – wszystko po to, by zapewnić Państwu usługę na jak najlepszym poziomie. Nasza ulubiona firma wykończeniowa zrealizowała ponad 50 naszych projektów wnętrz, a ostatnio również uruchomiła produkcję mebli. Dzięki takiemu połączeniu, realizacja przebiega szybciej i przede wszystkim bezproblemowo.

Projektujemy wnętrza na terenie całego kraju, skupiając się jednak głównie na terenie Warszawy i jej okolic.

Zapraszamy Państwa do przysłania materiałów do wyceny projektu wnętrz. Więcej informacji znajdziecie Państwo w dziale Wycena.

UWAGA! od momentu pandemii pracujemy zdalnie – spotykamy się z Państwem w kawiarniach lub w Państwa mieszkaniach.

Zapraszamy do współpracy.

architekt | architekt wnętrz

Marcin Wójcik

psycholog | home stager

Katarzyna Wójcik

architekt | architekt wnętrz

Igor Burak

architekt | architekt wnętrz

Katarzyna Trybura-Wojtkun