loading

Show info
WMA Design | Projektowanie wnętrz i konsultacje architekta

O Nas

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o nas, to dobrze trafiliście.

WMA Design powstało z połączenia pasji do projektowania wnętrz oraz bogatego doświadczenia. Projektujemy wnętrza z myślą o Kliencie, jego trybie życia, przyzwyczajeniach i upodobaniach, wychodząc naprzeciw jego indywidualnym oczekiwaniom.

Ideą przyświecającą naszej pracy jest połączenie piękna, harmonii i proporcji kształtów zamkniętych w niepowtarzalnym projekcie, który jest przyjazny i funkcjonalny dla jego użytkownika. Wierzymy, że nie ma wnętrz, których nie da się odmienić. Są tylko takie, nad którymi jeszcze nie pracowaliśmy.

W naszej pracy wykorzystujemy nowe trendy z dziedziny aranżacji wnętrz, jak i sprawdzone i ponadczasowe rozwiązania. Dużą wagę przywiązujemy do roli koloru we wnętrzach, jak i ich oświetlenia. Kolor i światło tworzą nastrój, podkreślają walory użytych materiałów, akcentują zastosowane detale.

Bardzo ważną dla nas rolą wnętrz jest ich funkcjonalność. Wierzymy, że wnętrze powinno być tak zaprojektowane, byście nie czuli się państwo przytłoczenia ilością mebli i dodatków. Projektując staramy się kłaść duży nacisk na ilość miejsca do przechowywania – wiemy z doświadczenia ile miejsca zajmują suszarki do ubrań, odkurzacz, deska do prasowania, narzędzia itp.

Projektujemy wnętrza o różnych funkcjach, powierzchniach i budżetach. Zarówno mieszkania jak i domy.

Zajmujemy się :

  • projektami wnętrz mieszkań
  • projektami wnętrz domów
  • projektami wnętrz biurowych
  • projektami wnętrz użyteczności publicznej
  • nadzorami autorskimi nad realizacją naszych projektów

Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami remontowymi i stolarniami, by zapewnić Państwu usługę na jak najwyższym poziomie.

Projektujemy wnętrza na terenie całego kraju, skupiając się głównie na terenie Warszawy i jej okolic.

Zapraszamy Państwa do przysłania materiałów do wyceny projektu wnętrz. Więcej informacji znajdziecie Państwo w dziale Wycena.

Zapraszamy do współpracy.

architekt | architekt wnętrz

Marcin Wójcik

home stager

Katarzyna Wójcik