loading

Show info
WMA Design Warszawa – Projekty, aranżacje i projektowanie wnętrz, architekci i projektanci wnętrz

grafika_o_nas

O Nas

Poznaj nasz zespół i dowiedz się więcej o naszym doświadczeniu, czym się kierujemy przy projektowaniu i nie tylko.

WMA design powstało z połączenia pasji do projektowania oraz bogatego doświadczenia.

Projektujemy wnętrza z myślą o Kliencie, jego trybie życia, przyzwyczajeniach i upodobaniach, wychodząc naprzeciw jego indywidualnym oczekiwaniom. Doświadczenie zdobywaliśmy w znanych i renomowanych pracowniach projektowania wnętrz jak na przykład Hola Design.

Ideą przyświecającą naszej pracy jest połączenie piękna, harmonii i proporcji kształtów zamkniętych w niepowtarzalnym projekcie, który jest przyjazny i funkcjonalny dla jego użytkownika. Wierzymy, że nie ma wnętrz, których nie da się odmienić. Są tylko takie, nad którymi jeszcze nie pracowaliśmy.

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze trendy z dziedziny aranżacji wnętrz, jak i sprawdzone i ponadczasowe rozwiązania. Dużą wagę przywiązujemy do roli koloru we wnętrzach, jak i ich oświetlenia. Kolor i światło tworzą nastrój, podkreślają walory użytych materiałów, akcentują zastosowane detale.

Projektujemy wnętrza o różnych funkcjach, powierzchniach i budżetach. Zarówno mieszkania, domy, jak i wnętrza użyteczności publicznej.

Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami remontowymi i stolarniami, by zapewnić Państwu usługę na jak najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy.

WMA Design Marcin Wójcik

architekt | architekt wnętrz

Marcin Wójcik

WMA Design Katarzyna Wójcik

home stager

Katarzyna Wójcik