loading

Show info
WMA Design | Projektowanie wnętrz

Konsultacja z architektem / projektantem wnętrz

Jeśli jesteście Państwo na etapie…

  • wyboru mieszkania od dewelopera
  • kupna mieszkania z rynku wtórnego
  • przekazania „zmian deweloperskich”
  • planowania remontu mieszkania czy domu

…to warto skorzystać z usługi jaką jest konsultacja z architektem (projektującym od ponad 10 lat wnętrza domów i mieszkań) – Marcinem Wójcikiem – właścicielem firmy WMA Design.

Razem z Państwem obejrzę rzuty i sprawdzę, czy ilość oświetlenia zaproponowana przez dewelopera jest odpowiednia do oświetlenia mieszkania. Mieszkania z większością wschodniego lub północnego światła, będą wymagały dodania większej ilości punktów świetlnych, by wieczorem było w nich jasno. Warto również pamiętać, że firany, zasłony czy rolety rzymskie kradną światło słoneczne.

Poszukamy miejsc na szafy, o których czasami deweloperzy zapominają, a które jednak są bardzo potrzebne. Spróbujemy znaleźć miejsce na siedzisko w korytarzu albo sprytnie ukryć pralkę i suszarkę.

W mieszkaniach z rynku wtórnego, (które są dostępne do oglądania) sprawdzimy/omówimy czy spełnią Państwa oczekiwania lub czy da się je ulepszyć i w jaki sposób.

Mieszkania, w których obecnie Państwo mieszkacie, a które chcecie zmodyfikować, omówimy pod kątem zmian jakie chcecie Państwo wprowadzić. Mając doświadczenie w projektowaniu wnętrz, zaproponuję Państwu rozwiązania jakie widziałbym ja. Burza mózgów wyłoni zwycięski pomysł z przeznaczeniem do realizacji 🙂

Porozmawiamy również o instalacji elektryki, bym mógł zaproponować co można zmienić na lepsze. Często małymi zmianami w elektryce, można uzyskać fajne efekty – na przykład dodając LEDy za maskownicami karniszy zasłon, pod meblami, w szafkach kuchennych czy zmieniając lampę na inną.

W trakcie spotkania i mając jednocześnie rzuty mieszkania/domu, będę w stanie zaproponować konkretne rozwiązania i naszkicować je Państwu, dlatego warto na nasze spotkanie wydrukować rzuty w kilku egzemplarzach – najlepiej na kartkach A4 (przykład poniżej na zdjęciach).

W okresie letnim podkradam kredy naszym dzieciaczkom, by pewne rozwiązania rysować na wylewkach nowych mieszkań/domów (przykład poniżej na zdjęciach). W mieszkaniach kupionych z rynku wtórnego, szkicuję nieraz po ścianach jeśli wyrazicie Państwo na to zgodę. Rozrysowujemy tym sposobem nieraz elektrykę czy nowy układ kuchni.

Konsultacja z architektem / projektantem wnętrz trwa :

jedną godzinę i kosztuje 300 zł

dwie godziny i kosztuje 400 zł

Koszt konsultacji odejmujemy od kosztu projektu wnętrz, jeśli zdecydujecie się Państwo nam go zlecić.

Zapraszamy do współpracy.

UWAGA! od momentu pandemii pracujemy zdalnie – spotykamy się z Państwem w kawiarniach lub w Państwa mieszkaniach.

Zobacz na przykład nasze pomysły na aranżacje stref dziennych.

Poniżej zobaczycie Państwo przykładowe efekty konsultacji, zaś po więcej zapraszamy na nasz Instagram.