loading

Show info
WMA Design | Projektowanie wnętrz

sypialnia dla chłopca

Sypialnia dla chłopca jest nie lada wyzwaniem dla każdego, kto planuje aranżację wnętrz tego pokoju. Zobacz...

Details

sypialnia dla chłopca

Sypialnia dla chłopca jest nie lada wyzwaniem dla każdego, kto planuje aranżację wnętrz tego pokoju. Zobacz nasz pomysł na sypialnię dla małego konstruktora. Prezentując ten projekt pokazujemy tu dwa warianty łóżka oraz kilka propozycji tapet.

Jeden z wariantów łóżka dla chłopca zawiera większą ilość lin, bo wiemy wszyscy, że chłopcy uwielbiają się wspinać. Z myślą o wspinaczce, zaproponowaliśmy w jednym z wariantów również i ściankę wspinaczkową i oczywiście materac pod nią.

Każdy konstruktor musi mieć dużo klocków i elementów do budowy, dlatego przewidzieliśmy dużo miejsca na pudełka z klockami i narzędziami. Miejsce na nie proponujemy pod łóżkiem, pod schodkami lub obok drzwi do pokoju.

Każdy konstruktor musi gdzieś szkicować swoje pomysły, dlatego na ścianie obok drzwi proponujemy tablicę magnetyczną, a możliwością pisania po niej kredą. To tu oraz przy biurku powstaną wszystkie genialne pomysły.

Fronty szaf udekorowaliśmy kołami nawiązującymi do klocków Lego.

Oświetlenie sypialni dla chłopca podzielone jest na moc i strefy. Zaprojektowaliśmy mocne górne światło, ale również spokojne wieczorne przydatne do czytania komiksów czy książek w łóżku przed snem. Dodatkowo na biurku na etapie nauki szkolnej, pojawi się lampka na biurko.

Całość zaprojektowaliśmy w stonowanych kolorach i materiałach, gdyż ta sypialnia dla chłopca ma również służyć za czas jakiś do nauki.

Zobacz również inne nasze pomysły na sypialnie i pokoje dziecięce.